| Bibitzzzaa a întrebat:

Stiu ca de obicei pisicile se invata mai repede de cat cateii sa faca unde trebuie.Cum as putea sa imi invat catelusii, sa faca afara sau altundeva?happyva rog sa imi dati raspunsuri cat mai bune si detaliatehappy Multumesc Tuturor!

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

E chestie de instinct, pisica face la nisip ca asa ii dicteaza ei instinctul, cainele e altfel de animal, si trebuie dresat, imi pare rau ca nu stiu cum ca eu am avut curte mereu si nu mi-am batut capul cum sa invat cainii unde si cand sa faca

| Bibitzzzaa explică:

Si eu stau la curte...dar eu vreau sa ii tin in casa..defapt abia sau nascutlaughing dar am vrut sa vad ce modelatitati sunt.

| Dudor_Tudor_1988 a răspuns (pentru Bibitzzzaa):

Cumparale nisit special pentu catei si face nevoia acolo