| SrecicoviciPatricia a întrebat:

Buna,stiu niste fete de pe strada la mine care se poarta urat cu mine.dar numai cand este pe strada o alta fosta cea mai buna prietena. stiu ca daca le bat, le injur, pe fete o sa am eu probleme.pentru ca ele sunt paracioase si ma pot spune parintilor lor si parintii lor ma pot spune parintilor mei.si mama se intalneste des cu mama uneia dintre ele.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alexandra18mai a răspuns:

Parerea mea este ca cu oameni ca ele cel mai bine e sa ii ignori