| ~AleXa~ a întrebat:

Sunr o persoana cu defectiune de auz si merg la scoala normala si as vrea sa stiu dca pot merge mai departe: am medie in a 5-8, 14 si in a 6-7, 10...credeti ca in a 7 voi putea sa ma descurc? in a 6 pentru mine a fost f greu fiind o persoana cu handicap de auz hipoacuzie grava...credeti ca mai pot trece mai departe sau sa ma mut la scoala speciala ca sa nu fiu corigent sau repetent? am nevoie de sfaturi.va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Ai putea incerca totusi.Clasa a 7-a nu e cu mult mai grea decat a 6-a. Din cate vad media ta a scazut fata de clasa a 5-a.Totusi daca nu te descurci te poti transfera la o scoala speciala.Succes!