| vrajitoarea_1628 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 10 luni jumate si ne placem foarte mult, ai mei stiu asta la fel si ai lui. El m-a invitat sa fac revelionul cu el acasa la el. Dar mama nu prea vrea sa ma lase deoarece se gandeste ce o sa zica mama lui. Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi ca sa o conving pe mama ca mama lui nu o sa zica nimic, sau daca credeti ca mama mea are dreptate. Precizez ca eu am! 7 ani jumate si el 18. Multumesc

1 răspuns:
| AndyIQ a răspuns:

E cam mare,risti destul de mult petrecandu-ti revelionul cu el, asculta de mama ta, Bafta!