| anastasia0606 a întrebat:

Sunt la facultate anul I si dupa trecerea sesiunei m-am ales cu o restanta. Eu la inceputul facultati am depus un dosar de bursa sociala. stie cineva daca trebuie sa fac si pe al doilea semestru un astfel de dorar si mai ales ca am o restanta ma incurca? Multumesc

2 răspunsuri:
| anastasia0606 explică:

Va rog vreau si eu un raspuns ...Mersi

| alexalexya1 a răspuns:

Stiu ca trebuie sa faci pe fiecare semestru dosar, dar in privinta restantei nu stiu sigur ce sa iti raspund(nu cred ca afecteaza asta cu ceva bursabig grin )