| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy sunt membra noua si as avea o intrebare pentru baieti. Cat de mult conteaza inaltimea unei fete pentru voi si daca il considerati un aspect definitoriu in alegerea unei iubite. Eu am 1, 51 inaltime si chiar sunt curioasa de parerile baietilor. happy

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Fetele mici de inaltime sunt promitatoare,, eu unul prefer mereu o fata mica de inaltime,, mi se pare mai adorabila, dar asta vine din subiectivism/

| Ioanafreeyourmind1995 a răspuns (pentru Drimmero):

Multumesc pentru parere. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Ioanafreeyourmind1995):

Sa cresti mare!

| Arsene_Silviu_Marian_1989 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu nu cred ca inaltimea unei fete conteaza.eu am 1, 75, si prietena mea are 1, 55 ..si mie fff draga si tin la ea si o iubesc enorm d e mult.asa ca nu cred ca asta-i un defect.un motiv putin ingrijorator ar fi daca fata e mai inalta ca baiatul.dar nici atunci nu cred ca s-ar pune o problema

| Drimmero a răspuns (pentru Arsene_Silviu_Marian_1989):

Interesant prenumele tau,, la fel ca al lui Wenger, cel mai mare 'sugator' de bani. Pentru mine, fetele mici de inaltime sunt mai atragatoare, doar am zis-o ca-i din subiectivism

| Ioanafreeyourmind1995 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Pardon, nu am inteles la ce te-ai referit cand ai zis "sugator de bani".laughing

| Ioanafreeyourmind1995 a răspuns (pentru Arsene_Silviu_Marian_1989):

Da, de acord cu tine. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Ioanafreeyourmind1995):

Eh,, e o poveste lunga. Dar ca sa o zic pe inteles tau, Arsene Wenger e antrenorul echipei pe care o sustin, Arsenal Londra,, e de 20 de ani la carma echipei si nu mai vrea sa plece, a facut in ultima vreme numai nenorociri la clubul asta si prefer sa-l numesc asa... stiu eu de ce ii zic asta.

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Puterea atractiei sta in fața simetrica,talia mica,sanii mai mari, parul blond, ochii caprui, fundul bombat,vocea subtire, dantura frumoasa, inaltimea nu are importanta asa mare pentru barbati aia care va plac voua, si asa va vedem pe parti, in functie de ce ne atrage la voi pe parti repet

| Mayhem666 a răspuns:

Nu prea conteaza inaltimea atata timp cat e mai scunda decat mine. Eu am 175 cm, deci ea ar fi potrivita cu 10-15 cm mai scunda, deci 160-165 e potrivita.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Aia e inaltimea ideala pentru o fata : 1, 60-65

| Ioanafreeyourmind1995 a răspuns (pentru Mayhem666):

Multumesc. happy

| Ioanafreeyourmind1995 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce voiam eu sa aflu de fapt este daca faptul ca este asa de micuta o face mai putin dezirabila decat o fata de inaltime medie sau inalta. happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ioanafreeyourmind1995):

N-ai pentru cewinking

| Drimmero a răspuns (pentru Ioanafreeyourmind1995):

Nu e adevarat, fetele mici de inaltime sunt mult mai atractive,, cel putin din perspectiva mea!

| Catalin175 a răspuns:

Esti destul de inalta mie imi plac fetele de inaltimea ta sunt dragute si nu stiu pur si simplu imi plac mici.

| Ioanafreeyourmind1995 a răspuns (pentru Catalin175):

Dar credeti ca o femeie mai inalta e intotdeauna mai atragatoare decat una scunda, chiar daca cea scunda este proportionata armonios si are si forme? Sau puterea de atractie a unei femei nu sta neaparat in inaltime si daca nu, sa imi spuneti cum vedeti voi o femeie atragatoare. laughing

| RAY a răspuns (pentru Ioanafreeyourmind1995):

Depinde de ce anume gasim atragator la ele, noi vedem femeile pe parti, anumite parti te pot exicta sau nu, dar fetele inalte au o personalitate mai masculina, fetele mici de inaltime au o personalitate inferioara