| CastraveteMurat5 a întrebat:

Buna sunt noua pe aici si am o curiozitate.
Se poate daca adaug un id pe Yahoo messenger iar persoana respectiva nu-mi da accept id-ul sa intre singur la decline?
Acum o luna cred ca 2 bagasem un id in lista iar azi mi-a aparut id-ul la lista cu celelalte sterse.
Ati patit si voi asa? dau funda cine imi explica

2 răspunsuri:
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Eu sincera sa fiu nu am patit asa ceva. Poate cineva a intrat pe id tau. Uite nu se poate asa ceva. Te sfatuiesc sa iti schimbi parola si la ce ai patit se mai intampla uneori... Succes

| UsernameFail a răspuns:

Probabil un hacker ti-a spart parola. Stai linistita, nu e ceva chiar asa de rau. Trebuie doar sa-ti schimbi parola de cate ori vezi ca asta se intampla.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Pusi :*