| EsteraAlina a întrebat:

Buna!
Sunt putin cam ingandurata cu tot ce s-a intamplat in zilele acestea. Poveste pe scurt
Intr-o zi Facebook-ul matusii mele fusese spart toti credeam ca verisoarele mele erau dar dupa mi-a fost sprt Facebook-ul meu si acum toti cred ca eu i l-am spart si pe-al matusii mele!
Toti copii nu se mai joaca cu mine.
Cum pot sa le arat ca nu eu am fost?
Dau funda+vot!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ti a spart nimeni niciun Facebook, cel mai probabil ti a furat sau ghicit parola. Daca iti face atat de multe probleme, delete account si gata

| Sagemi67 a răspuns:

In primul rand ar trebuie sa le spui ca un cont de Facebook nu se sparge asa usor.Iti trebuie niste cunostinte de Anonymous ca sa poti sa spargi un cont de Facebook.Pe cine auziti ca ''vai contul meu a fost spart'' sau nu stiu ce, este din cauza ca parola este foarte slaba si usor de ghicit. Daca folosesti o parola de genul ''d4gd5664^sdsd^2323DD*'' nu o sa iti intre nimeni pe cont. Posibilitatea de a afla un cont de Facebook este sa primesti un program de tip keylogger sub forma unui fisier de tip poza sau orice altceva.Succes!