| Adrian a întrebat:

Buna!
"Suntem tristi ca nu ne-am gasit iubirea, ca iubirea noastra nu ne-a gasit pe noi, ca ne e prea greu sa vorbim, ne e prea greu sa ascultam, ne e prea greu sa fim fericiti cu putin, ne e prea greu sa ne bucuram de un apus de soare sau de un rasarit, pur si simplu uitam sa ne bucuram... Ce va face fericiti, ce va da putere pentru a putea continua, pentru a putea lupta?"
Bye, bye!

2 răspunsuri:
| usy313 a răspuns:

Parca m'ai fi descris pe mine mai sus, sper sa primesti mai multe raspunsuri ca sincer m'ar ajuta si pe mine big grin... apropo as putea sa pun si eu intrebarea asta? adica poate as mai obtine raspunsuri, trimite-mi un pm daca esti de acord, nu as vrea sa o copiez si apoi sa zici ceva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Observi joaca copiilor? Daca opresti unul si-l intrebi de ce se joaca nu va sti sa raspunda pentru ca el se joaca pentru ca pur si simplu asa simte.Asa ar trebui sa fim si noi cu sentimentele noastre. E bine sa fim tristi, e bine sa fim fericiti pentru ca amindoua fac parte din viata si trebuiesc traite la maxim nu neaparat pentru un motiv anume ci pentru ca asta simtim.