| prap1337 a întrebat:

Buna T-P-U! Am vrut sa stiu ca : pisicile de apartament nu prea stau la mangaiat sau sa toarca cand le tii in brate? Pls vreau raspund...

In plus dau si funda pentru cel mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
| JuStMe_2792 a răspuns:

Depinde de pisika, daca este una mai...rasfatata, este normal ca ii place sa stea la mangaiat si sa toarka, dar daca este una adusa de la tara si obisnuita cu "greutatile" ca sa zic asa... e mai sfioasa si nu se lasa asa de greu maingaiatha

tongue:ptongue

2 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Ba pisicile de apartament si torc stau si la mangaiat.Am adoptat un motanel maidanez acum vreo trei luni si pot sa spun ca-i place chiar foarte mult sa fie mangaiat si rasfatat. E drept ca la inceput pana s-a acomodat cu noi era putin rebel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apreciez raspunsul pisoiasiului, are dreptate