| Anda_7264 a întrebat:

Buna T. P. U... Fac 14 ani in iunie si vreau sa slabesc cu toate ca eu fac sport[antrenamente] de 2 aproape 3 ani...Si am facut burta maree X_x Vreau sa scap pana la vara sa am un abdomen plat.Nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma si nu raspunde-ti in gluma k va rau Raportwinking Pentru idiotii care se simt si cand citesc asta au gand sa raspunda in bataie de jocwinking Ms mult :*

1 răspuns:
| Serafir a răspuns:

Sa nu mananci seara si bea o cafea pe zi tongue ajuta sport du-te la alergat nu-ti trebuie mai mult