| Localocaa a întrebat:

Buna,tocmai m-am inscris pe olx si nu stiu cum sa livrez produsele in caz in care cineva vrea sa mi le cumpere

4 răspunsuri:
| elenamaria11021 a răspuns:

Buna!
Vorbeste cu o firma de curierat din apropierea ta. Te duci, depui coletul si el ajunge la destinatie, iar banii ii vei primi tot prin curier, de la cel care a facut livrarea. Dar trebuie sa platesti taxa de transport (ori o platesti tu, ori o incluzi in pretul produsului si este achitata de cumparator).
O zi frumoasa!

| Localocaa explică (pentru elenamaria11021):

Pai si prin posta nu se poate?

| elenamaria11021 a răspuns (pentru Localocaa):

Ba da

| Localocaa explică (pentru elenamaria11021):

Si dupa ce pun coletul la posta cat trebuie sa platesc si cum imi vin mie banii inapoi