| campanario a întrebat:

Buna toturor! As dori sa stiu daca aveti vreun anumit "tic", ma refer la ceva care il repetati in fiecare zi si care nu va lasa in pace pana nu il faceti happy. Eu de exemplu, nu pot sa dorm daca nu am verificat aragazul laughing. Intrebam asa de curiozitate, pentru ca stiu ca sunt alte persoane cu "ticuri" mai ciudate. Merci :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Ar fi ca inainte de culcare trebuie sa intru pe TPUtongue
Imi rod unghiilesad
Si in ultimul timp am ticul de a ma gandi incontinuu la ellove struck

Bafta.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! sa nu imi iau dimineata in zilele cand ma duc la scoala dulciuri laughing nu pot sa ma duc fara ele asa ca in fiecare zi primesc 3 lei frumos si ciudat ticul tau laughing

| Anecherry a răspuns:

Imi rod unghiile, hmm... urat tic; unul ciudat nu am, doar ca nu pot sa dorm daca nu a venit motanul meu langa mine(suntem foarte atasati unul de altultongue).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu ma joc cu parul; fac asta chiar acumlaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau din picior, la scoala, la calculator, n-am stare. Cand ascult o melodie care-mi place, m-apuc sa dau cu mainile in birou, dupa ritm. Mai iau 2 pixuri si m-apuc sa cant laughing.
Cat despre dormit: nu pot sa adorm cu o sursa de lumina, sub nicio forma. Ori e bezna in camera, ori nu dorm.
Aaa, si-mi place sa zic mereu,, taciiii!```