| Louuder98 a întrebat:

A comandat cineva de pe aliexpress in noiembrie când au fost reduceri? eu am comandat mai multe si vreau sa stiu daca numai la mine nu au ajuns.
ps : la unele produse apare ca au ajuns in oras la mine dar nu am primit nici o foaie prin posta si fara aia nici nu ma baga in seama.

Răspuns Apreciat de Editori
| GdX a răspuns:

Chill...eu am comandat doua produse. Unul vinerea altul lunea. Cel de din ziua de luni mi-a venit cel din ziua de vineri nu a venit. Am comandat in octombrie ceva, si mi-a venit acum o saptamana. Daca ai vazut pe posta romana la track&trance ca a ajuns la tine in oras, du-te si ia-le fara sa mai astepti avizul de la posta.

| Louuder98 explică:

Am fost si mi s-a spus ca nu imi da nimic fara avizul respectiv

1 răspuns:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Suna la firma si eplica-le situatia...pana acum ar fi trebuit sa vina.

| Louuder98 explică (pentru Viitorulapropiat):

Am comandat 50 de produse de la vanzatori diferiti..ar fi destul de greu laughing plus ca nu e vina lor, deoarece pachetele sunt trimise