| Michix3 a întrebat:

Acum cateva zile o prietena de-a mea sa certat cu parintii ei deoarece a fost la o persoana(in alt oras) pe care mama si tatal ei nu o cunosteau, ei l-au sunat pe tatal meu pentru al ruga sa se duca cu masina sa o ia(era 11 seara si tata bause niste vin), dar cum el na putut a sunat-o pe ea dupa telefonul meu sa-i zica sa se duca acasa mai repede ca parintii ei sunt ingrijorati si ca nu e bine ce a facut.In ziua urmatoare eu am sunat-o de vreo 5 ori si ori imi inchidea ori nu raspunde-a, asa am facut si inca 2 zile la rand dar ea tot nu mi-a raspuns si noi nu suntem certate dar nu stiu de ce nu imi raspunde, am sunat-o si pe mama ei dar tot nimic.Credeti ca ar mai trebuii sa o sun sau nu? chiar nu stiu ce sa fac.

1 răspuns:
| LaraDésire a răspuns:

Poate a patit ceva...ar trebui sa te interesezi unde a plecat si sa mergeti dupa ea. Ar putea avea probleme. Sau in cel mai BUN caz...este doar suparata