| cυρcαкє a întrebat:

Am 11 ani si cand mai ies cu fetele pe afara, ele vorbesc despre tot felul de chestii.Problema e ca eu nu prea stiu despre ce sa vorbesc(sunt putin timidabig grin). Dau Funda care imi spune despre ce sa mai vorbesc(dar fara chestii de scoala, si mai stau si cu fete de 14 ani!big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru început mai bine ascultă la conversațiile din grup și apoi poți dezbate și tu o problemă.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

La varsta asta cele mai multe fete vb de baieti machiajuri si haine.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Discută şi tu.
Machiajul şi băieţii sunt subiectele voastre.
Pe curând!