| 1112 a întrebat:

Am abonament la Orange dar nu imi ajung mesajele! :)). are ceva daca imi activez o optiune pe http://www.orangeyoung.ro/ pe aceasta cartela afecteaza cu ceva abonamentul? se poate sa fac asta? si imi ia din optiune sau fac cost? adica, daca vreau o optiune cu 4 euro, imi fac cost cei 4 euro de la optiune si minutele si mesajele se consuma de pe optiune fara sa mai fac alt cost nu? Va rog mult sa ma ajutati :o3

1 răspuns:
| omuletulofficial a răspuns:

Nununu...Nu veni la noi cu telefoanele.E cea mai mare prostie, du-te la ORANGE direct! Ei stiu cel mai bine. :*