| 1112 a întrebat:

Am abonament la Orange dar nu imi ajung mesajele! :)). are ceva daca imi activez o optiune pe http://www.orangeyoung.ro/ pe aceasta cartela afecteaza cu ceva abonamentul? se poate sa fac asta? si imi ia din optiune sau fac cost? adica, daca vreau o optiune cu 5 euro, imi fac cost cei 5 euro de la optiune si minutele si mesajele se consuma de pe optiune fara sa mai fac alt cost nu? Va rog mult sa ma ajutati :o3

1 răspuns:
| ASorin a răspuns:

Din moment ce esti posesor de abonament Orange nu ai cum sa iti activezi o optiune....deoarece ramura aia se refera strict posesorilor de sim fara abonament...du-te la Orange shop si modificati optiunea abonamentului dar una care sa include mai multe mesaje scrise!winking