| Bquna a întrebat:

Bună TPU! Am dat probe de scaun ca să mă angajez, întrebarea este când vor veni rezultatele? Și o să mă anunțe și pe mine cineva? Ce ar trebui să fac mai departe, să-i spun angajatorului că am fost la medicina muncii? Doamnele de acolo mi-au spus că vor trimite firmei rezultatele de la examenul clinic. Dar cele de la scaun?
Este vorba de primul meu loc de muncă, nu știu cum decurg lucrurile... Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamnele de acolo vor trimite firmei respective și probele de scaun. Așa mi s-a întâmplat și mie când m-am angajat prima dată ca ajutor bucătar. Am dat probe de scaun și cei de la medicina muncii le-au trimis direct la reprezentanții restaurantului respectiv.

| Bquna explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc de răspuns.

1 răspuns: