| Innovation a întrebat:

Am dat teza la matematica astazi si din pacate nu prea am mai avut timp sa fac tot corect (serios vorbesc chiar m-a presat tiompul la teza).Am facut toate exercitiile dar din pacate nu cred ca le-am facut corect pe toate.Notele care le am la matematica sunt: 10, 9,10,10 si mi se pare ca mai am un 10 (nu stiu sigur, dar 3 de 10 sigur am). Oricum sunt putin deprimata din cauza aceasta.Cum pot sa ma mai calmez?

1 răspuns:
| lisa00yuki a răspuns:

Si la mine la teza a fost asemanator, ba chiar am incurcat exercitiile cand sa transcriu de pe maculator, dar cred ca daca te relaxezi privind un serial sau facind ceva ce iti place te va ajuta sa te calmezi, pe mine m-a ajutat. Sper ca am fost de ajutorhappy