| xLovlySmile_3448 a întrebat:

Am instalat acum de curand programult GreenShot.love struck.Imi puteti spune cum pot face capturi din videoclipuri cu acest program?[Dau funda la cel mai detaliat raspuns.]. Multumesc!love struck

2 răspunsuri:
| BlackRockShooter a răspuns:

Eu spun ca il poti dezinstala
eu fac capturi fara vreun program
apesi pe butonul prtscr sau print screen dupa aceea te duci la paint dau paste sau ctrl+v dupa aceea dai save as si inainte sa salvezi sub casuta unde scrii numele capturii (pozei) schimbi din 4-bitmap in jpg si apoi poti salva.
funda? smug