| ily_5737 a întrebat:

Am nevoie de sfatul vostru. Vara trecuta am intalnit un baiat de care m-am indragostit imediat ce l-am vazut. Am simtit ceva in suflet, un sentiment tare ciudat, nu mi sa m-ai intamplat pana acum. El se despartise de o fata care a fost un an si jumatate din cauza parintilor ei.Findca ne-am placut amandoi am hotarat sa fim impreuna. Relatia a durat 5 luni, toate bune si frumoase pana cand a reaparut fosta in viata lui, a facut tot posibilul si la luat de langa mine, mi-a luat si nr meu de telef si incepuse sa ma sune tot timpul, imi zicea ca cu ea se purta foarte urat, nu ii dadea atentie, in schimb cu mine s-a purtat f frumos, in fine, pana la urma sa intors la ea. Au stat o luna impreuna si a vazut ca nu merge treaba s-a intors din nou la mine. Mi-a demonstrat ca vrea sa fim din nou impreuna, a facut lucruri care nici nu ma gandeam, dar eu nu am vrut sa accept prima data pentru ca nu vroiam sa patesc din nou aceeasi treaba. Problema este ca ea tot il cauta, se injoseste in fata lui, a facut multe lucruri ca sa-i dem lui ca il iubeste, a incercat sa se omoare, sa taiat pe gat, lucruri anormale. Nu stiu ce sa mai fac, il iubesc pe acest baiat si imi doresc sa fiu cu el, dar nu in situatia de fata. Eu cand vad asa ma dau la o parte iar el imi zice ca nu lupt pentru ceea ce imi doresc. Cam asta ar fi. Va multumesc frumos daca ma ajutati.

1 răspuns:
| alexpuya27 a răspuns:

Problema este la el nu la tine.Numai el poate sa ia masuri.Eu cred ca fosta are ceva ciuda pe el si pe tine si incearca sa il ia inapoi in diferite feluri.Cel mai bine ar fi ca el sa se scape de ea definitiv si gata! Va puteti vedea de treaba voastra