| Bumbuu a întrebat:

Am nevoie urgenta de niste bani, cam 1500 lei. Stiti vreo solutie de unde m-as putea imprumuta? ..Sunt dispusa sa dau inapoi dublu.

14 răspunsuri:
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Nu este tocmai indicat să ceri pe alte site-uri bani pentru că omul nu știe ce garanție va avea și mai ales ce fel de persoană îi solicită ajutorul.

| Bumbuu explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Da asa e lumea de obicei dar crede-ma ca daca nu aveam nevoie urgenta nu apelam la acest lucru. Nu e vorba de garantie. as putea sa las datele mele personale sau un lucru de-al meu de valoare sau orice ..nu stiu..nu am de gand sa imi bat joc de persoanele care sunt dispuse sa ma ajute

| fazalunga a răspuns (pentru Bumbuu):

Cati ani ai?

| Bumbuu explică (pentru fazalunga):

| Bumbuu explică (pentru Bumbuu):

Nu am fb...id meu: ALinuTzA_0090

| fazalunga a răspuns:

Ce garantii lasi pentru banii aia?

| Bumbuu explică (pentru fazalunga):

Nu stiu. Eu am nevoie urgenta si in curs de cateva zile o sa primesc de la familia mea o suma de bani promisa pentru cheltuieli personale. Dar nu pot astepta pana atunci. Astept idei.

| fazalunga a răspuns (pentru Bumbuu):

Esti din buc?happy

| Bumbuu explică (pentru fazalunga):

Eu nu ...sunt din slatina.dar nu asta e problema.ca daca ar fi sa ma ajute cineva se rezolva in 5 minute la banca. se pun direct pe card

| Bumbuu explică (pentru fazalunga):

Nu. sunt din slatina dar se poate rezolva foarte usor daca ma ajuta cineva. la banca se pun direct pe card in 5 minute

| marian1985 a răspuns:

Ai aici mai multe detalii. E o firma care acorda imprumuturi rapide http://vinereaneagra.eu/imprumuturi-rapide-in-24-de-ore/

| Bumbuu explică:

Da,am auzit de ei. Multumesc pentru ajutorhappy. Dar nu cred ca ar fi o idee tocmai buna. Stiu ca trebuie sa fi angajat, sa prezinti niste documente pe care eu, la 17 ani ai mei, nu le am.

| boysboys a răspuns:

Te-a ajutat cineva de pe TPU?

| Bumbuu explică (pentru boysboys):

Din pacate nu. Iti dai seama ca nimeni nu cred ca s-ar baga sa ajute o persoana necunoscuta. Asa sunt oamenii in general! That is lifewinking