| anonim_4396 a întrebat:

am o colega in clasa de care cred ca imi place de ea... na asa simt eu! dar stiu ca e draguta si de fiecare data cand vorbesc cu ea par un tantalau. ea vorbeste cu mine dar eu o simpatizez oleaca mai mult. vreau sa stiu cum sa o,, cuceresc,, sau cum sa se lipeasca ceva de noi

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Raspunsul meu ramane acelasi. Multa bafta!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In primul rand trebuie sa iesi din starea de pampalau, caracteristica varstei. Spune-i cat este ea de frumoasa pentru tine si invit-o la clasicul suc.

| catalinmobil a răspuns (pentru neutrino):

laughing da dar nu ti-am spus cam cati ani am...

| neutrino a răspuns (pentru catalinmobil):

Imi poti spune, daca doresti!

| catalinmobil a răspuns (pentru neutrino):

Offfff... am 12 si ea tot 12

| neutrino a răspuns (pentru catalinmobil):

Raspunsul meu ramane acelasi. Multa bafta!