| MarinaDuart a întrebat:

TPU am o prietena careia îi place de un baiat,dar baiatul nu este din tara,iar fata de curand a aflat ca si baiatul o place.Cum pot fi ei impreuna avand in vedere faptul ca ei nu s-au intalnit niciodata, vorbesc doar pe net, nu s-au vazut fața in față si ei totusi se iubesc? Pot rezista relatiile la distanta? Fata ar face bine sa-l uite?

4 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Exista skype, ce conteaza distanta, dragostea are aripi pe care nimeni nu ii poate lega si cu care strabate mii de km peste muntzi si ape

| MarinaDuart explică (pentru mami):

Da, exista fata are skype, dar baiatul nu are.

| gabryella02 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il uite. Daca e pe net relatia risca multe lucruri.