| Mirabella95 a întrebat:

Am o prietena este din Buc si are 17 ani as dori sa stiu daca se poate inscrie undeva in Buc la seral pentru a continua liceul mentionez ca acum este in clasa a 11-a sem ll poate continua de aici? Si mai se face ceva in plus? Inafara de terminarea clasei a 11-a si a 12-a? Rog cat mai multe detalii si ce acte ii trebuie! Funda

1 răspuns:
| Melinda1219 a răspuns:

Cred ca poate.Alegeti un liceu si mergeti sa intrebati acolo la secretariat.Bafta!