| alexa_1346 a întrebat:

am o problema. cineva mi-a spart parola de la messenger si as vrea sa o aflu! cum as putea sa aflu? vA rog ajutati-ma. multumesc mult.anticipat:*. fundita

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna!
intrii acolo la forgot your password si de acolo ti se deschide o pagina unde trebuie sa bagi id-ul la care ti-a fost sparta parola!
apoi o sa itii dea cele doua intrebari pe care tu le-ai setat cand ti-ai facut id-ul ca sa raspunzi!
daca ai uitat ce ai raspuns la intrebari nu mai ai sanse sa iti recuperezi id-ul!
de aceea cand iti faci un id nou, incearca sa iti salvezi pe undeva datele cu care l-ai facut!

| Andrusccaaa a răspuns:

- I forgot my password (Numai imi stiu parola (Am uitat parola))
- My password doesn’t work (Parola o introduc si nu merge)
- I forgot my username (Numai imi stiu userul)
- My account may have been compromised (Contul meu a fost compromis)

2. Sa introduci adresa de email alternativa pe care ai folosita la creearea contului. Daca nu ai introdus un email alternativ, bifeaza "I can’t access my alternate email adress" si apoi NEXT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola de la mess poate fi sparta(inlocuita) numai de cineva care stie intrebarile secrete si raspunsurile lor. Daca ti-a schimbat una din ele nu mai poti accesa nimic decit daca refaci tu si inlocuiesti ceva.Numai bine.