| Luminitzalove a întrebat:

Am o mare problema si anume ca mi-am uitat parola de la facebook si am uitat si parola de la id-ul de messenger, pot in vreun fel sa aflu parola sau sa mi-o resetez altfel? Va rog mult, ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Tu nu cumva incerci sa gasesti parola cuiva? Daca este ID-ul tau, trebuie mai intai sa recuperezi parola yahoo. Daca ai avut cele doua intrebari de siguranta, foloseste-le. Apoi poti cere resetarea parolei facebook, pe care o vei primi prin email. Daca ai validat contul facebook prin telefon, poti primi un cod pe telefon.

| Luminitzalove explică (pentru valentingb):

Nu incerc sa gasesc vreo parola, si mersi pentru raspuns

| valentingb a răspuns (pentru Luminitzalove):

Merci si eu. Incearca sa nu mai dai funda asa rapid, poate primesti un raspuns mai bun.

| Luminitzalove explică (pentru valentingb):

Mersi pentru sfat

7 răspunsuri:
| doinitsaandronic a răspuns:

Prin Yahoo

| Luminitzalove explică (pentru doinitsaandronic):

N-am mai intrat de mult pe acest id si nu mai stiu parola