| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, nu stiu ce profil sa aleg, imi plac mult limbile straine si de aceea am ales profilul filologie dar am auzit ca se bazeaza mai mult pe istorie si geografie pe care eu le detest, Nu stiu ce sa fac crying
Care profil mi s-ar potrivi si ce as putea deveni din fiecare?

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Din liceu cu siguranta nu ajungi nimic important. insa la facultate poti sa te duci la limbi straine, si pe viitor sa devii interpret. sau ceva asemanator.