| Andrei_7988 a întrebat:

Am si eu nevoie de o scrisoare cu 3 pronume personale de politete si doua formule reverentioase. Este pentru un exercitiu la meditatii. Ofer funda + vot

5 răspunsuri:
| fanmetin23 a răspuns:

Si eu am tema astarolling on the floor copiaz'o si tu in clasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce bai, nici tu nu stii sa iti faci tema? te spun doamnei V. maine

| SokarDax a răspuns:

Daca ai gasit da-mi-o si mie plzzzlaughing

| Andrey_Pompylykă_2000 a răspuns:

Stimate domnule profesor
Imi pare foarte rau pentru ca nu am putut veni in excursie. Sper ca dumneata si dumneaiei sa ma iertati.Dar promit ca cand o sa organizati dumneavoastra o noua excursie o sa vin.
Cu drag domnul xxx

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrey_Pompylykă_2000):

Te sfatuiesc, daca nu stii sa scrii nici corect si nici politicos, sa nu mai dai sfaturi altora.