| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU!
Am şi eu o întrebare : acum câteva zile 3-4 am intrat în Realtek HD Audio Manager şi nu ştiu la ce. dar am dat disable şi acum nu mai merge sonorul! ups.
Mă poate ajuta cineva? Thx. dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| jump a răspuns:

Simplu!

"unninstal" apoi "install"...

zi frumoasa.

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca in control panel ai deschis nu cred ca ai avut la ce sa dai disable poate ai dat click pe iconul cu difuzor si ai inchis sunetul daca are un x rosu pe el click iarasi pe el, daca-l dezinstalezi degeaba il mai reinstalezi nu va mai functiona decat reformatat calculatorul