| ShadowNinjas a întrebat:

Am o problema cu sonorul... Acum cateva zile mi-am pus Windows XP si am observat ca nu imi merge sonorul. Am intrat in Device Manager, am dat sa le instalez, iar cand se termina instalarea, uitati ce imi apare >- http://prntscr.com/1cfksj, am instalat RealTek, degeaba, tot nu merge... Vreo idee? ( Dau funda )

Răspuns Câştigător
| Sorinutsu a răspuns:

Salut, intra in Control Panel, add hardware, dupa care dai next, si vezi ca iti apar toate componentele din pc, cu tot cu drivere instalate, si care nu au driverele, iti apare un semnul exclamarii pe un chenar galben, dupa dai click, dai next, si daca nici asa nu l instataleaza, vezi versiunea de driver sa corespunda cu placa ta de sunet, cand deschizi winamp-ul si dai click pe o melodie, iti scrie ceva de genu, "bad direct sound driver", daca scrie asa, inseamna ca este de la driver, sper ca te-am lamurit, succes

| ShadowNinjas explică (pentru Sorinutsu):

Am instalat versiunea de driver audio, tot degeaba. Nu imi merge.

| ShadowNinjas explică (pentru Sorinutsu):

M-am lamurit. Merci muult.

3 răspunsuri:
| ShadowNinjas explică:

Nu puneti ", " in link, am gresit eu.