| Marlene123 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Aveti idee cat m-ar costa o manopera de aur? Acum 3 luni mi-am luat o pereche de cercei lantic si au incheietoarea cu surub. Imi displace chestia asta. As vrea sa ii fac incheietoare normala. Cat m-ar costa? Ar putea sa faca din capacel incheietoarea sau mai trebuie sa pun ceva pentru incheietoarea normala?

5 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Cum adica incheietoare normala?

| Marlene123 explică (pentru Furnicuta000):

Din aceea care o poti inchide

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Marlene123):

Nu imi dau seama. Ataseaza o poza sau pune un link cu modul de inchidere pe care il vrei.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu are cum sa faca asta din capacel, bijutierul nu topeste si nu reconstruieste aur din topitura. Poate cel mult sa ataseze incheietoare din aia (ori il cumperi tu separat ori poate are el deja), cel mai bine e sa intrebi mai intai. In cazul asta te costa acele incheietori din aur(depinde cat cantaresc) si munca bijutierului sa zicem in jur de 50 lei.
Dar mie personal imi place mai mult cu surub, adica nu mi-as lua cercei ca in poza de mai sus...