| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Credeti ca dragostea dintre un Capricorn si un Sagetator poate dura o viata?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nimic nu durează o viață.
Pa, pa.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Lasă prostiile şi iubeşte omul, nu descrierea lui subiectivă şi superficială dintr-o cărticică de superstiţii şi prejudecăţi.

| mona a răspuns:

Zodiile astea sunt penibile si nu ar trebui sa crezi in ele, dragostea poate sa dureze pana la adanci batraneti daca cei doi se iubesc cu adevarat, indiferent in ce zodie sunt

| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
Sincer ceea ce conteaza pentru voi este cat de mult va iubiti si tineti unul la celalalt.Importanta este iubirea dintre voi nu ceea ce scrie in horoscop.
Totul tine de voi si de sentimentele voastre, restul nu conteaza!

| BeiiBiiiyoo explică (pentru mihaelaa18):

Stiuu,3. Multumescbatting eyelashes

| BeiiBiiiyoo explică (pentru mihaelaa18):

Eu v-am dat voturi okey la toti happy din pacate la "Legiutoarea " am dat eronat.
Ma rog. imi pare rau ca am putut da o singura fundita sad dar macar v-am putut da vot happy

| mihaelaa18 a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Nu ai pentru ce!

| fuzzer a răspuns:

Cum a spus Legiuitoarea "Nimic nu dureaza o viata", dar asta depinde de caracterele voastre nu de ce scrie in stele, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si eu te intreb pe tine:tu chiar crezi in zodii, horoscop?
Nu crede in superstitii.
Te pup!

| horansgang a răspuns:

Cea mai stupida intrebare, ma jur.

| BeiiBiiiyoo explică (pentru horansgang):

Stiu ca e stupida. dar am vrut sa aud pareri! Pentru ca multe persoane cred ca zodiac! si am vrt sa vad... ce spuneti happy

| ayosmdk a răspuns:

Ai mila, Doamne!
Intrebare fara sens...

| BeiiBiiiyoo explică (pentru ayosmdk):

Ai dreptate laughing) dar am vrt sa aud pareri happy