| HarrysWife a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cum poti scapa de cosuri in aproximativ 3-4-5 zile? Cel mai usor si rapid mod.Verisoara mea are un banchet si nu vrea sa poarte rochie pentru ca se vede urat.Am uitat sa mentionez ca are cosuri pe piept si pe spate in partea de sus(spre gat) si m-am gandit sa o ajut.Multumesc.
Funda. happy

2 răspunsuri:
| enjoy23life a răspuns:

Sall. Scapi de cosuri cu aloe vera, zeama de lamaie, sau diferite alte remediin naturiste. Uita-te pe net la masti pentru cosuri pe baza de ou, sunt o tona.
Dar in loc sa le faca sa dispara, poate sa le mascheze cu corector sau fond de ten.
Sper ca te-am ajutat!
Funda? plz

| HarrysWife explică (pentru enjoy23life):

Multumesc de raspuns, dar cu fond de ten le face sa arate mai rau.Ea vrea sa dispara cosurile.