| Damii a întrebat:

daca am vazut niste poze de pe un CD acum aprox. o luna si nu mai am Cd-ul as mai putea vedea undeva pozele? Ma refer...mai sunt salvate undeva in pc-ul meu? Daca da, unde sa le caut?

2 răspunsuri:
| tonyman a răspuns:

Daca le-ai copiat pe computer ar mai exista sanse dar foarte mici daca nu le-ai copiat nu ai nici o sansa. exista un program TuneUp utilities in care ai o optiune ai putea incerca, repet doar daca le-ai copiat si dupa aia le-ai sters.bafta

| AlleXx5785 a răspuns:

Schimbi data si ora hard-diskului in data in care ai avut cd-ul si ora la fel.si cred ca poti sa le vezi, dar e mai complicat, trebuie sa intri in bios etc.