| superpissy40 a întrebat:

Buna TPU. Am si eu o mica problema de cateva zile. Dupa ce scriu pe laptop din proiectele pentru sesiune sau disertatie, cand dau sa salvez, salvez si stiu ca se salveaza. Iar apoi dupa 10 minute incolo ma gandesc: "Mai, dar oare sigur am salvat?" Sau la fel patesc si cand e sa incui usa de la intrare sau cand blochez masina cu cheia. Simt ca nu as fi facut si ma ia o stare de anxietate, dar dupa ma linistesc treptat. Ce as putea face ca sa nu ma mai stresez asa? Multumesc anticipat! Si imi cer scuze daca am gresit categoria, chiar nu stiam unde sa o incadrez.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"ma gandesc: Mai, dar oare sigur... cand e sa incui usa de la intrare sau cand blochez masina cu cheia"

nu-i stres, e prevedere și e de bine!