| AllesSy a întrebat:

Buna TPU am si eu o pisica in varsta de 1 si un pic (baiat) si vrem sal castram cat mai repede, am incepun sa nu ne mai intelegem cu el, musca, zgarie si a acum o saptamana sarise pe geam sa intors a 2 zi scheopatand probabil batut de vreo pisica acum sa trecem sa sub. deci credeti ca daca il castram o sa inceteze? Adica n-o sa mai fie asa de inebunit dupa pisici? Ms anticipat, va dau si funda daca imi exp. cum.

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Da,o sa fie un pic mai linistit.
exista si niste pastile ca sa nu mai fie in "calduri".
dar au efect numai o perioada.
daca-l castrezi dupa aceea trebuie sa-i dai doar graunte pentru pisici castrate ca sa nu faca blocaj renal.
iti explica mai bine un veterinar.
asa ca du-te cel mai bine la un cabinet si aflii si ce e bine si ce e rau.