| FineBroAndy a întrebat:

Bună TPU,am şi eu o problemă cu Facebook-ul. Până ieri mergea totul perfect, în schimb azi dimineaţă mi s-a deschis....in HTML...În fine, totul era aşezat în partea din stânga a paginii într-un font alb.Ce-aş putea face?

2 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Identic apare si la mine, nu stiu cum sa accesez vechiul format, daca aflii ceva comunica-mi te rog si mie, o zi buna!

| FineBroAndy explică (pentru remus):

Am încercat să şterg cache-ul, datele şi restul dar tot nu merge.Şi pe alte browsere face la fel...