| cryyysss a întrebat:

am si eu o problema cu pcu, cand l-am deschis, a intrat in windows. dar nu merge sa'i dau refresh sau sa intru in my computer si nici in alte foldere, nu executa nici o comanda...i-am dat restart odata, tot asa facea, cand i'am dar a doua oara a mers. mi sa mai intamplat odata si, de data aceasta i-am dat restart odata si a mers. de la ce poate fi? ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| BulaNNNz0R a răspuns:

Asta inseamna ca am intrerupt procesul de isntalare al windowsului sau ti-a dat eroare la vreun kit cand ai instalat winowsu orilaughing ai bagat vreun program care nu beneficieaza Pc-ului eu iti sugerez ca sintalesi windowsu iar asa cum trebuie daca nu te pricepi cheama pe altcnv.BFT Fundita?

1 răspuns:
| NextGen a răspuns:

Inseamna ca nu ai bagat windowsul bun sau daca nu mai baga-l
odata...