| AndreeaAndrutza16 a întrebat:

Am si eu o problema, luni(2 iulie) mi-a venit menstruatia de dimineata. Aseara mi-am schimbat tamponul cu altul curat si azi dimineata(4 iul) cand am fost la toaleta tamponul era foarte putin patat,ce ziceti? este vreo problema? mentionez ca azi noapte cand m-am culcat am avut frisoane, apoi cand am adormit m-am trezit cu temperatura simteam ca am foc langa mine si imi amorteau mainile si picioarele si ma durea si capul. Credeti ca din cauza asta? Totusi astazi o sa mai tin un tampon sa fiu sigura ca nu ma patez... Dar e bine sa ma tina menstruatia 2 zile? credeti ca nu mai imi vine din cauza la ce am patit azi noapte? detalii va rog frum :* multumesc :X

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Nu-ţi va trece aşa uşor.Trebuie să-l mai ţii, şi încearcă să-l schimbi mai des!
Totuşi, o să-şi revină şi nu o să mai ai temperatură.

| Spinoasa a răspuns:

Nu cred ca o sa iti treaca asa de repede, eu ma gandesc ca ai racit si de aceea ti-a fost atat de rau, si mie mi s-a intamplat sa imi fie rau pentru ca racisem si ma durea foarte tare burta, iar referitor la durata ciclului, 2 zile e cam putin normal ar trebui sa te tina intre 3-7 zile si mai depinde si cat te tine de obicei.Te pup si ai grija de tine!:*