| Falcescu_Madalina_1997 a întrebat:

am si eu un telefon Samsung young gt-5369 si am sters datele unor aplicatii pentru memorie pentru ca nu mi se salveaza in card,, si am sters si la mesaje si acum nu pot sa mai trimet mesaje. ma ajutati si pe mine. - Fundaa

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca ai facut ghiveci prin telefonul ala.Niciodata aplicatiile nu se vor salva in card decat daca rootezi telefonul.Dar este cu semnul? daca functioneaza corect aplicatia.

| ÖpëиTPU a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il resetezi.

| StalkerSoul a răspuns:

Descarca pe pc ce mai ei pe el. sau pe card., scoate cardul din el si fa-i un reset.