| Deny1428 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor... Acum cateva zile am intrat pe telefon sa vad cata memorie mai am. Asa ca am sters datele la unele, si din greseala am dat si la mesaje. Si acum de fiecare data cand incerc sa dau un mesaj imi scrie Eroare la trimitere mesaj, verificati continutul mesajului, sau ceva asemanator. Ce sa fac ca sa pot trimite mesaje din nou? Atunci cand am sters datele, imi scria ca acolo se vor sterge definitiv, si ca sunt incluse toate fisierele,setarile,conturile, bazele de date etc... (precizez ca modelul telefonului meu este Samsung Galaxy Young s6310) FUNDA!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu am patit asta mai demult cu un Samsung star...numai ca nu puteam deloc sa trimit sau sa primesc mesaje si asta a tinut cateva luni, apoi l-am dus la un fel de service care repara telefoane la parterul blocului si tipul ala mi-a bagat un cod, a facut resetare totala si nu a mai avut niciodata probleme telefonul. Poate al tau isi va reveni, dar daca nu se intampla intra la setari si da setare din fabrica sa vezi daca merge... daca nu du-l la cineva de specialitate.