| Girix a întrebat:

Am trimis din greseala niste mesaje la persoana gresita pe Yahoo Messenger ( deci nu mail-uri ) si as dori sa stiu daca exista vreo cale prin care as putea sa fac ca acea persoana sa nu apuce sa vada mesajele.

Răspuns Câştigător
| Claudyu11 a răspuns:

Buna,din pacate nu exista asa ceva, ar trebui sa ai access la contul acelei persoane inainte sa intre pe messenger ca sa ii citesti mesajele si sa le stergi, asta este singura cale. Daca nu ai datele de cont ale acelei persoane, nu mai poti face nimic.Dar daca le ai, stergele de peste tot inclusiv din history.

1 răspuns:
| 8mariastar a răspuns:

Scuze dar nu se poate din pacate