| steaua26 a întrebat:

Anul asta o sa intru la liceu si nu stiu cum o sa ma descurc cu noii colegi...nu sunt prea sociabila si nici nu sunt prea deschisa pentru ceva nou! Am o sora care este a-X-A, dar nu am intrat la acelasi liceu ca al ei... vreau sa-mi dati niste sfaturi.PS:sunt fata!

Răspuns Câştigător
| Ritsuko a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii de liceu mai ales ca amandoua o sa avem parte de primul an. Trebuie sa stii ceva inainte:
1.Colegii nostri o sa fie mai emotionati ca noi.
2. Daca nu esti asa sociabila nu o sa te condamne nimeni deoarece suntem OAMENI.
3.Incearca sa fi draguta cum esti tu de fapt, nu incerca sa pari o alta persoana care nu esti.
Bafta!:*