| Andy2013 a întrebat:

anul acesta am intrat la liceu și nu știu cum să mă obișnuiesc cu noii colegi... În liceu mai sunt și câțiva șmecheri ca în fiecare liceu care nu au nimic mai bun decât să se ia de boboci... nu știu cum o sa mă adaptez... Îmi dați voi câteva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| JuSt222 a răspuns:

Stai calm...NU esti in vestul salbatic.S-ar putea sa mai aivbe ceva glume doar atat...Cei de clasele mari 11-12 nici nu le pasa ca existati sincer(proprie exerienta). In caz ca te instiga nu ii baga in seama este cel mai bine asa happy
Funda?

2 răspunsuri:
| Merlon a răspuns:

Salut! Anul asta am scapat si eu de bobocime ^^( a 10 a din sept), ce vreau sa te sfatuiesc este sa fi tu insusi, daca se iau de tine ignorai si nu le acorda nici un pic de atentie. iar daca baza care fac de tine ti se pare amuzanta nu te opri sa razi si sa ii feliciti pentru gluma facuta, asa vei demonstra ca nu iti pasa iar ei se vor opri cu baza happy

| Boangiu_Iulian_1998 a răspuns:

Fa sala man! :*