| keytleen a întrebat:

As vrea ca facultatea sa o fac in America, dar nu stiu cat costa sa inchiriez un apartament acolo. Are cineva vreo idee cam cat costa sa inchiriez un apartament in America? Vreau dupa ce termin liceul sa merg in America sa fac facultatea. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Ai fonduri de cheltuit prin america? Chiria depinde de fiecare stat, si apoi de oras. Si de ce anume ai vrea sa faci facultatea in america, si in Romania o poti face si sa ajungi departe.

| keytleen explică (pentru Gstefan):

Pai America este foarte mare si frumoasa.Ce fonduri? Cam cat costa sa stau in chirie in Anglia?

| Gstefan a răspuns (pentru keytleen):

Acum zici de america si acum de Anglia, hotarestete. Prin fonduri ma refer la bani de cheltuiala, vezi pe craiglist.com la chirii si apartamente si iti cam faci o idee.