| Ganea_Diana-Elena_1984 a întrebat:

Buna TPU:*! As vrea sa devin reprezentant Avon sau Oriflame si voiam sa va intreb daca ma poate ajuta cineva. stiu ca sunt lideri care au o grupa de reprezentanti si as vrea si eu sa fac parte din una (am 13 ani si jumatate). Este vreun lider pe aici? Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat:*

4 răspunsuri:
| x3Clover a răspuns:

Ia id-ul meu sa te ajut
emiliak81@yahoo.com

| mariaavon a răspuns:

Daca esti din Bucuresti te pot ajuta eu, ma poti gasi la numarul de telefon 0721841874 sau la id-ul de mess si te voi informa cu tot ce are legatura cu Avon daca vei face parte din echipa mea, este necesar sa ne intalnim deoarece numai asa vei invata ce trebuie sa faci, nu iti recomand inscrierea prin intermediul netului, deoarece coordonatorul care te inscrie te va lasa balta,(deoarece si-a vazut interesul de a inscrie o persoana noua in Avon)si nu vei fii informata deloc.
As fii fericita daca vei colabora cu mine.

| Dima_Ioana_1989 a răspuns:

Profita de oferta pentru noii reprezentanti Avon. Inscrie-te si bucura-te de toate aceste beneficii.
http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/your_dream_opportunity.page
Pentru mai multe detalii ma puteti contacta printr-un email la adresa: oana_4_life@yahoo.com .