| BILIONERA a întrebat:

Buna TPU... as vrea sa fac pe youtube un vlog... adica sa nu semene cu cel al lui tequila orisi ce! vasi ruga sa imi dati si mie niste idei se pate? va rog vreau sa ajung cunoscuta sa fiu o vedeta oricum nu se va intampla offfff. dau funda pentru cele mai bune raspunsuri!

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Avand in vedere ca esti fata nu e prea greu... cu conditia sa fii frumoasa.
Daca esti frumoasa e suficient sa te inregistrezi facand provocari populare (cum a fost provocarea cu scortisoara sau aia cu galeata cu gheata), jucand basketball, volei sau ce mai joaca fetele. Ar mai fi cateva lucruri de mentionat da e tarziu si mi-e lene.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te apuci sa faci un vlog cand ai ideii si imaginatie, nu cersind idei de la altii ca nu iese nimic in final

| BILIONERA explică (pentru suntserios):

Esti prost

| suntserios a răspuns (pentru BILIONERA):

Nu e vina mea ca nu esti in stare sa fii un pic originala, nu ai pic de imaginatie si vrei doar sa copii pe altii