| nyky_1703 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa ma sfatuiti:imi place de un coleg si nu mai pot il am mereu in gand cand il vad pe mess imi bate inima tare nu mai pot la scoala nici macar nu ma baga in seama daca il bag in seama nu ma evita dar nu stiu ce spuneti ma place? nu mai pot imi sta gandul numai la el
ajutati-ma [-o<
eu sunt si mai rusinoasa si nu sunt genul defata sa ii spun "vrei sa stai cu mine" funda daca imi este de folos

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu cum e.si eu sunt mai rusinoasa de felul meu, dar am observat ca in zilele astea, baietii vor sa fie bagati de fete inseama, chiar daca nu e prea coorect.in fine, am patit si eu de vreo 2 ori, adica eu spun ca nu ai ce pierde, baga-te in seama cu el(ma refer daca va cunoasteti cat de cat poti sa ii spui,, buna, nu vrei sa ne mai cunoastem" sau chestii din astea, daca va stiti numai din vedere, pur si simplu poti sa faci cunostinta si sa il intrebi daca are prietena, in caz ca te intreaba de ce spui pur si simplu curiozitatea)adica, stii poate si el te place, poate ca si el e rusinos si na ii e frica sa nu dea gresi cu o fata...adica incearca, ca nu ai sa pierzi nimiic, cine stie poate o sa ai norochappy